مدل مانتو کژوال بسیار شیک و جدید + مدل های کوتاه و بلند مینیمال

مدل مانتو کژوال

 تیپ کژوال چیست

به استایل هایی که حالتی آزاد و راحت داردد، و در مراسمات غیر رسمی از آنها استفاده می شود کژوال میگویند.  البته هر لباس راحتی کژوال نیست به عنوان مثال لباس های ورزشی متفاوت از کژوال هستند. از این سبک لباس پوشیدن برای استایل های روزمره، دورهمی های دوستانه و مهمانی های ساده استفاده کنید و توجه داشته باشید این استایل برای مراسمات رسمی و محیط های اداری انتخاب مناسبی نیست. برای درک بهتر این استایل چند مدل مانتو کژوال را همراه شما بررسی میکنیم. با ما همراه شوید.

تفاوت استایل کژوال و مینیمال

تصویر مربوط به یک مانتو کتی سفید رنگ دوخته شده به سبک کژوال مناسب برای خانم هایی با استایل شیک و به روز.

 استایل کژوال دخترانه

مانتو طوسی رنگ، بلند و جلو باز از جنس مناسب برای تابستان، دوخته شده به سبک کژوال. ست شده با کتونی سفید، تیشرت مشکی و جین آبی.

خرید مانتو کژوال

یک مدل مانتو کژوال شاین به رنگ صورتی، کوتاه و جلو باز. ست شده با شلوار لی سرمه ای و شال کرمی. این مانتو برای خانم های خوش سلیقه و طبق مد روز مناسب است.

 اینستاگرام مانتو کژوال

یک مانتو فوق العاده شیک با پارچه راه راه طوسی سفید، بلند و جلو باز با دیزاین چین در زیر سینه و کش در قسمت مچ. دوخت و طراحی این مانتو به سبک کژوال است که با شلوار کرمی و کیف قهوه ای ست شده.

مانتو کژوال چیست

مانتو کژوال سفید رنگ، کوتاه و جلو باز و دیزاین آستین های پاکتی. فوق العاده شیک و جذاب مناسب برای خانم های جوان. این مانتو با شلوار کرمی و شال سنتی ست شده.

مدل مانتو کژوال دخترانه

تصویر مربوط به یک مانتو کژوال بلند به رنگ گلبهی و جلو باز. مانتو با آستین های پاکتی و دکمه دیزاین شده. مانتویی بسیار خاص و منحصر به فرد.

مانتو فلورال

یک مانتو فوق العاده شیک و لاکچری سبز رنگ، بلند و جلو بسته طراحی و دوخت به سبک کژوال. دیزاین شده با پل بر روی آستین ها و دکمه. این مانتو را مطابق تصویر میتوانید با کیف و شال سفید و تیشرت مشکی.

مانتو ویمسیکال

یک مانتو کژوال دانشجویی فوق العاده شیک به رنگ مشکی، بلند و جلو بسته. این مانتو یک انتخاب عالی برای زمان حضور در دانشگاه و مراکز آموزشی است.

مانتو مینیمال

یک مدل مانتو بلند، مشکی و جلوبار با دیزاینی بسیار ساده. مانتو به سبک کژوال ست شده با جین آبی و کتونی طوسی. یک انتخاب عالی برای خانم های طرفدار استایل های ساده و راحت.

مانتو کژوال دخترانه

تصویر متعلق به یک مدل مانتو بلند مشکی جلو باز دوخته شده به سبک کژوال بسیار راحت و شیک است. این مانتو را میتوانید مانند تصویر با شلوار جذب پاکتی، کفش پاشنه بلند و شال مشکی ست کنید.

اینستاگرام مانتو کژوال

ست مانتو و شلوار دوخته شده به سبک کژوال یک استایل فوق العاده شیک و راحت. مانتو و شلوار به رنگ کرمی، مانتو جلو بسته و کوتاه با دیزاین منگوله. ست شده با کتونی و شال کرمی.

سایت مانتو کژوال

یک مدل مانتو کژوال زنانه بلند جلو بسته و سفید دیزاین شده با بند در قسمت آستین. ست شده شلوار مام استایل، کتونی و شال صورتی.

مانتو کژوال کوتاه

یک مانتو بسیار راحت به سبک کژوال به رنگ طوسی و سفید، جلو بسته و بلند با دیزاین جیب بر روی مانتو. این مانتو یک انتخاب مناسب برای استایل های روزمره است.

 مانتو کژوال چیست

آخرین تصویر مربوط به یک مانتو کژوال بلند و جلو باز به رنگ شیری با دیزاینی فوق العاده ساده و شیک ست شده با شلوار راسته دم پا پاکتی و تیشرت کرمی همراه با کتونی سفید.

همچنین بخوانید:  شومیز خال خالی جذاب + جدید ترین شومیز توپ توپی ریز ترک
آخرین بروز رسانی در : جمعه 16 تیر 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.