تصاویر ۱۰ مدل دیزاین ناخن بلند فانتزی جدید را ببینید + عکس ناخن بلند دخترانه شیک

مدل دیزاین ناخن بلند

 مدل ناخن بلند خفن

مدل ها و طرح های زیادی امروزه برای دیزاین و زیباتر شدن ناخن ها به وجود آمده است. هر خانمی با هر سبک سلیقه و استایلی به سادگی می تواند مدبل،دیزاین و طراحی دلخواه خود را برای تزیین ناخن هایش استفاده کند. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل دیزاین ناخن بلند را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

عکس ناخن بلند دخترانه شیک

اولین تصویر مربوط به یک‌ مدل دیزاین ناخن بلند با طراحی های بسیار خاص و دوست داشتنی است. یک دست با دیزاین شاین بنفش و آبی و یک ذست با دیزاین طراحی فانتزی به شکل شخصیت های کارتونی.

عکس ناخن بلند زیبا

ناخن بلند زنانه با دیزاینی بسیار خاص و دوست داشتنی به شکل مربعی به صورت لاک ساده قرمز و فرنچ قرمز با خطوط سفید و قرمز در کنار لنز ناخن مینیمال.

مدل ناخن بلند دخترانه

ناخن صورتی رنگ تهیه شده به شکل بلند با دیزاینی ساده به شکل لاک و فرم گلدانی. انتخابی خاص و دوست داشتنی برای دختر خانم های جوان.

کاشت ناخن بلند فانتزی

تزیین ناخن به صورت لاک صدفی با دیزاین خطوط شاین نقره ای رنگ انجام شده بر روی ناخن های بلند و تیز. این دیزاین برای خانم های ساده پسند مناسب خواهد بود.

عکس ناخن بلند طبیعی

تصویر مربوط به یک مدل دیزاین ناخن بلند و تیز است. این ناخن با زمینه لاک صدفی و خطوط آبی رنگ در کنار نوار های نقره ای رنگ.

مدل ناخن گلدونی کوتاه

استایل ناخن تهیه شده به رنگ سبز یشمی به شکل بلند و مربعی با دیزاین لاک ساده، لاک شاین ، خطوط مربعی و دیزاین قلب در کنار هم.

عکس ناخن بلند

تصویر مربوط به یک ناخن بلند با تزیین لاک ساده به رنگ نارنجی به صورت گلدانی. این دیزاین برای خانم های خوش سلیقه مناسب خواهد بود.

ناخن بلند کاشت

خانم هایی با سلیقه خاص می توانند از این مدل دیزاین ناخن بلند استفاده کنند. تهیه شده به صورت بلند و تیز با لاک شاین آبی و بنفش.

عکس ناخن

آخرین تصویر مربوط به یک دیزاین ناخن بلند با تزیین باربی به صورت ناخن های فرنج و قلبی شکل.

همچنین بخوانید:  ۱۰ مدل طرح ناخن جدید و ساده + طراحی ناخن شیک و مد امسال
آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 11 آبان 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.