۱۰ مدل شومیز لمه مجلسی شیک و جدید + بلوز مجلسی لمه و حریر

مدل شومیز لمه مجلسی

 شومیز لمه نقره ای

شومیز ها یکی از کاربردی ترین لباس ها در استایل هر خانمی هستند. یکی از جذاب ترین و محبوب ترین نوع در این لباس ها شومیز هایی تهیه شده از پارچه لمه است. این پارچه به دلیل شاین بود برای استفاده در استایل های مجلسی نیز مناسب و کاربردی خواهد بود. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل شومیز لمه مجلسی را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

 شومیز لمه پولکی

اولین تصویر مربوط به یک مدل شومیز لمه مجلسی تهیه شده به رنگ صورتی است. این شومیز با لبه دوزی هایی از حریر مشکی و کمربند تزیین شده.

 بلوز مجلسی لمه و حریر

یک مدل شومیز لمه زنانه تهیه شه به رنگ مشکی با دیزاینی ساده مناسب برای استایل های مجلسی ست شده با گردنبند. انتخابی عالی برای خانم های خوش سلیقه.

 مدل شومیز لمه پولکی

یکی از جذاب ترین مدل ها مربوط به این تصویر است. شومیز کرمی رنگ با یقه هفتی و آستین های چین دار. انتخابی عالی برای استایل های مجلسی شما.

 شومیز لمه جدید

شومیز زنانه تهیه شده به رنگ سبز صدری مناسب برای استففاده در استایل های زنانه تهیه شده به صورت کوتاه  و جلو باز. انتخابی عالی برای خانم های شیک پوش.

 شومیز لمه آستین پفی

تصویر مربوط به یک شومیز لمه مججلسی زنانه تهیه شده به رنگ مشکی با دیزایینی بسیار ساده ست شده با لگ مشکی و براق زنانه. انتخابی عالی برای خانم های خوس سلیقه.

شومیز لمه در اینستاگرام

این شومیز برای خانم هایی با سلیقه ساده و در عین حال شیک مناسب است. این شومیز لمه قهوه ای رنگ با لگ مشکی جذب ست شده.

شومیز مجلسی لمه شنی

استایلی مجلسی و بسیار شک تهیه شده از شومیز لمهبا پایین تنه و آستین های کلوش در کنار گردنبند و ست شده با لگ جذب مشکی رنگ.

شومیز مجلسی لمه

این شومیز لمه آبی با طراحی خاصی که دارد می تواند انتخابی عالی برای استایل های مجلسی شما باشد. تهیه شده به صورت پوشیده مناسب برای خانم های محجبه.

شومیز مجلسی

آخرین تصویر مربوط به یک مدل شومیز لمه تهیه شده به رنگ مشکی با دیزاین یقه قایقی و طراحی بسیار ساده است.

همچنین بخوانید:  مدل لباس مادر عروس؛ مناسب برای خانم های میانسال و شیک پوش
آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 4 آبان 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.