مدل لباس تولد دخترونه شیک و جدید + لباس تولد دخترانه بزرگسال اسپرت

مدل لباس تولد

 لباس تولد زنانه لاکچری

تولد برای هر شخصی مهم ترین روز سال محسوب میشود گاهی حتی تولد نزدیکانمان نیز برای ما روزی بسیار خاص و مهم است. انتخاب یک لباس مناسب برای شرکت در مراسم تولد می تواند تا حد زیادی به شما برای داشتن استایلی عالی در این جشن کمک کند. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل لباس تولد را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل های متنوع با ما همراه شوید.

لباس مناسب جشن تولد مختلط

اواین تصویر مربوط به یک مدل لباس تولد تهیه شده به رنگ صورتی از دامن کلوش و ساتن در کنار بالاتنه تهیه شده از حریر طرح دار با آستری و آستین های پفی.

لباس برای تولد پوشیده

یک مدل پیراهن تولد بلند و آبی رنگ تهیه شده به صورت آستین دار با دیزاین پولک و منجوق های نقره ای در قسمت لبه آستین و یقه لباس در کنار چاک در قسمت پایین دامن و ست شده با کفش پاشنه بلند مجلسی.

مدل لباس برای تولد خودم

استایلی دخترانه و فوق العاده خاص تهیه شده از پیراهن کوتاه و کلوش از پارچه ساتن به رنگ آبی در کنار یقه هفتی شکل و قایقی ست شده با کففش پاشنه بلند دخترانه با دیزاین بند در اطرافف مچ پا.

لباس مناسب تولد اسپرت

پیراهن کوتاه و جذب تهیه شده از پارچه کرپ به رنگ آبی کاربنی با آستین های بندی و مروارید دوزی در قسمت یقه لباس. ست شده با کففش مجلسی پاشنه بلند. استایلی عالی برای تولد.

لباس تولد زنانه اینستا

پیراهنی دخترانه و مجلسی مناسب برای جشن تولد با دیزاینی خاص و بسیار شیک تهیه شده از پایین تنه کلوش و بالاتنه جذب همراه با آستین هایی با دیزاین پر مانند.

لباس برای تولد ساده

تصویر مربوط به یک مدل پیراهن دخترانه تهیه شده از پارچه تمام پولک به رنگ قهوه ای با آستین های کلوش و یقه هفت. انتخابی عالی برای استفاده در جشن تولد.

مدل لباس تولد دخترانه بزرگسال اسپرت

یک مدل پیراهن تولد دخترانه تهیه شده از دامن حریر و کلوش در کنار بالاتنه تهیه شده از پارچه با پولک های رنگی.

مدل لباس تولد دخترانه بزرگسال

پیراهن دخترانه تهیه شده از پارچه مشکی با دامن کلوش و آستین های قرار گرفته بر روی شانه همراه با دیزاین کمربند پاپیونی.

لباس تولد دخترانه بزرگسال

آخرین تصویر مربوط به یک مدل پیراهن دخترانه  مناسب برای تولد به رنگ سبز با لبه دوزی های بسیار شیک و آستین های بلند.

همچنین بخوانید:  مدل شومیز گیپور و حریر + مدل های مجلسی و توری
آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 26 مهر 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.