۱۰ مدل رنگ مو فانتزی طبیعی + رنگ فانتزی دخترانه پایین مو

مدل رنگ مو فانتزی

رنگ مو فانتزی یخی

رنگ مو یکی از تاثیرگذار ترین تغییرات در چهره افراد است. ایجاد تغییر در موها می تواند یک تغییر اساسی در صورت و استایل شما ایجاد کند. رنگ موهای فانتزی تازگی یکی از محبوب ترین استایل های مو در بین خانم ها خصوصا دخترخانم های نوجوان هستند. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل رنگ مو فانتزی را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل های جذاب و دوست داشتنی با ما همراه شوید.

رنگ فانتزی پایین مو

اولین تصویر مربوط به یک مدل رنگ مو فانتزی بنفش ایجاد شده بر روی موهای کوتاه است. این رنگ مو جذاب بر روی موهای دکلره شده ایجاد شده است.

رنگ فانتزی جلوی مو

یک مدل دیزاین مو مناسب برای دختر خانم های جوان به صورت رگه های سبز رنگ ایجاد شده با رنگ مو فانتزی در قسمت جلویی سر بر روی موهای دکلره شده.

رنگ موی فانتزی طبیعی

دیزاین مو وق العاده جذاب مناسب برا دختر خانم های جوان ایجاد شده در قسمت زیر موها به صورت رنگ فانتزی آبی. یکی از شیک ترین دیزاین های مو.

رنگ مو فانتزی بدون دکلره

دیزاین مو فوق العاده خاص و دوست داشتنی دخترانه با استفاده از رنگ مو فانتزی صورتی ایجاد شده بر روی دکلره. این دیزاین مو با یک مدل بافت تکمیل شده است.

رنگ فانتزی روی موی مشکی

تصویر مربوط به یک مدل مو ایجاد شده با استفاده از رنگ فانتزی آبی و دکلره بر روی موهای مشکی است. این دیزاین مو با فاصله از ریشه بر روی موها ایجاد شده است.

رنگ مو فانتزی دخترانه جلو مو

هایلایت مو انجام شده به رنگ طوسی بر روی موهای کوتاه و دکلره شده به صورت پر. انتخابی عالی برای ایجاد یک مدل دیزاین مو جذاب و دوست داشتنی بر روی موها به صورت دخترانه.

 رنگ فانتزی دخترانه پایین مو

رنگ مو فانتزی تهیه شده از رنگ بنفش و آبی بر روی موهای کوتاه و دکلره شده. یک مدل دیزاین جذاب برای ایجاد مدل مو فوق العاده جذاب.

مدل رنگ مو فانتزی جدید

رنگ مو فانتزی صورتی تهیه شده بر روی موهای بلند و دکلره شده. یک انتخاب عالی برای ایجاد تغییر در استایل و چهره شما.

مدل رنگ مو فانتزی دخترانه

آخرین تصویر مربوط به رنگ مو فانتزی دخترانه ایجاد شده در قسمت زیر موها به رنگ قرمز. انتخابی عالی برای دخترخانم های جوان و خوش سلیقه.

همچنین بخوانید:  مدل بافت مو ساده مجلسی؛ مناسب دختر خانم های با سلیقه
آخرین بروز رسانی در : جمعه 21 مهر 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.