مدل پالتو پاییزی چهارخانه بلند زنانه و دخترانه + پالتو چهارخونه پشمی و ضحیم

مدل پالتو پاییزی چهارخانه

مدل پالتو پاییزی چهارخونه

پالتو های چهارخانه جزو زیباترین آیتم ها برای استایل های پاییزی هستند. این پالتو که هم به شکل بلند و هم کوتاه تهیه میشوند برای استفاده در محیط های رسمی و حتی استایل های روزمره مناسب و کاربردی هستند. همچنین این لباس های دوست داشتنی با تنوع بسیار بالایی در دسترس شما قرار دارند. ما امروز در این مطلب به بررسی انواع مدل پالتو پاییزی چهارخانه میپردازیم. برای آشنایی و انتخاب از بین این مدل های جذاب با ما همراه شوید.

مدل پالتو چهارخانه

اولین تصویر مربوط به یک مدل پالتو پاییزی چهارخانه تهیه شده به شکل بلند و جلو بسته به رنگ قهوه ای است. این پالتو با شلوار و نیم بوت مشکی و شال و کیف کرمی ست شده.

 مدل پالتو چهارخونه اسپرت

یک مدل پالتو پاییزی چهارخانه دخترانه کوتاه به رنگ کرمی تهیه شده به شکل جلو باز با دیزاین جیب. ست شده با شلوار بگ آبی روشن و کتونی کرمی.

پالتو چهارخونه پشمی

پالتو چهارخانه پاییزی دخترانه تهیه شده به شکل کوتاه و جلو باز با ترکیب رنگ سبز، سرمه ای و کرمی. این پالتو با شلوار جذب، ژاکت و کلاه بافتنی سفید ست شده.

پالتو چهارخونه طوسی

یک مدل پالتو پاییزی چهارخانه بلند به رنگ طوسی تهیه شده به شکل جلو بسته با دیزاینی ساده و بسیار شیک. ست شده با شال و لباس مشکی.

مدل پالتو ترکیبی چهارخونه و ساده

تصویر مربوط به یک مدل پالتو زنانه چهارخانه تهیه شده به شکل بلند و جلو بسته با ترکیب رنگ مشکی و سفید است. این مانتو با دیزاین یقه و آستین های چرمی دیده میشود.

پالتو چهارخونه بلند

پالتو پاییزی با ترکیب رنگ سفید و مشکی تهیه شده به شکل کوتاه و جلو باز. این پالتو چهارخانه با خز کرمی رنگ در قسمت یقه، آستین و جیب لباس تزیین شده است.

مدل پالتو چهارخونه زنانه

پالتو پاییزی و بسیار شیک دخترانه تهیه شده به شکل بلند و جلو باز با ترکیب رنگ مشکی و سفید ست شده با شلوار جین مشکی، نیم بوت و شال مشکی دخترانه.

مدل پالتو کشمیر چهارخونه

استایلی اسپرت و دخترانه شامل پالتو چهارخانه کوتاه و جلو باز  به رنگ صورتی با خز های سفید ست شده با شلوار جین مشکی ، کلاه، کیف و نیم بوت کرمی رنگ.

مدل پالتو چهارخونه ریز جدید

آخرین تصویر مربوط به یک پالتو چهارخانه کوتاه و جلو باز است. این پالتو با شلوار کرمی جذب ، شال، بافتنی و کیف ست شده.استایلی مناسب برای خانم های خوش سلیقه.

همچنین بخوانید:  مدل لباس مجلسی گل دار؛ برای خانم های خاص پسند
آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 18 مهر 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.