۱۰ مدل پیراهن ماکسی مجلسی حریر + مدل ماکسی ساده و شیک

مدل پیراهن ماکسی مجلسی

مدل ماکسی مجلسی شیک

انتخاب لباس مجلسی مناسب در زمان شرکت در مهمانی ها و مجلس مختلف یکی از چالش هایی است که اغلب خانم ها با آن رو به رو هستند. تنوع بالای این لباس ها باعث شده تا هر کسی با هر سبک سلیقه و اندامی مدلی مناسب را برای خود به سادگی پیدا کند. ما امروز در این مطلب آلبومی از انواع مدل ماکسی مجلسی را  برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

مدل ماکسی مجلسی حریر

اولین تصویر مربوط به یک مدل لباس ماکسی مجلسی تهیه شده از پارچه لمه به رنگ آبی است. این لباس با دیزاین بند های نقره ای رنگ و چاک در قسمت جلویی لباس دیده می شود.

 مدل ماکسی مجلسی ساده و شیک

یک مدل لباس مجلسی ماکسی زنانه تهیه شده به رنگ مشکی از پارچه ساتن با چاک در قسمت کناری دامن لباس و یقه قایقی قرار گرفته بر روی بازو ها. ست شده با کفش مجلسی پاشنه بلند مشکی.

مدل ماکسی ساده و شیک

لباس ماکسی مجلسی زنانه تهیه شده به رنگ آبی از پارچه ساتن به شکل آستین بلند با دیزاین چین در قسمت سر شانه و چاک در قسمت کناری دامن لباس.

مدل ماکسی جدید

یک مدل ماکسی زنانه تهیه شده از پارچه گیپور مخمل به رنگ مشکی با دیزاین آستری.این لباس با دامن کلوش و پف دار و آستین های بلند طراحی و دوخته شده است.

مدل ماکسی مجلسی لمه

تصویر مربوط به لباس مجلسی ماکسی آبی رنگ تهیه شده از پارچه مخمل است. این لباس با حریر کرم رنگ و سنگ های تزیینی در قسمت یقه و همچنین چاک در قسمت جلویی دامن دیزاین شده.

مدل ماکسی مجلسی حریر

لباس ماکسی مجلسی تهیه شده از پارچه ساتن سبز رنگ با دامن کلوش و بلند همراه با آستین های بلند حریر و یقه قرار گرفته به شکل قایقی بر روی بازو ها.

ماکسی مجلسی بلند

پیراهن مجلسی دوخته شده به شکلی پوشیده به رنگ بنفش با دیزاین آستین های بلند و مروارید در قسمت بالا تنه لباس همراه با دنباله قرار گرفته در قسمت کمر.

مدل ماکسی ساده و شیک خانگی

پیراهنی ماکسی و دخترانه با دیزاینی خاص به شکل بالاتنه ساتن و سبز رنگ در کنار پایین تنه تهیه شده از پارچه خز مانند.

آخرین تصویر مربوط به لباس مجلسی زنانه ماکسی با یقه ضربدری است. این لباس با دیزاین نگین در قسمت یقه با یک کلاه لبه دار مشکی ست شده.

همچنین بخوانید:  مدل پیراهن مجلسی بچه گانه؛ مدل های نخی و بهاره بسیار جذاب
آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 18 مهر 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.