کفش عروس پاشنه بلند برای عروس خانم های با سلیقه و امروزی

کفش عروس پاشنه بلند

کفش عروس راحت

 

آقا یه بار با یکی از دوستام رفتم خرید کفش برای عروسیش، کل ماجرا اینطوری شروع شد که ایشون می‌خواست یه جفت کفش عروس پاشنه بلند سفید پیدا کنه. خب معلومه که عروس باید حسابی خوش‌پوش و شیک باشه. ما رفتیم توی یه فروشگاه که هرچی کفش عروس پاشنه بلند تو ذهنته داشت، از ساده و کلاسیک گرفته تا مدل‌های فانتزی و امروزی. دوست من از این کفش‌ها که یه عالمه زرق و برق دارن و پاشنه‌های بلند دارن خیلی خوشش اومد، ولی از طرف دیگه باید یه چیزی می‌گرفت که راحت باشه چون می‌دونست قراره کل شب تو اون کفش‌ها باشه.

کفش عروس لژدار

****

کفش عقد عروس

****

کفش عروس پاشنه بلند شیک

یه سری کفش‌ها بودن که واقعاً خیلی زیبا بودن، انگار از توی قصه‌ها در اومده بودن. مثلاً یه جفت کفش پاشنه بلند سفید دیدیم که با مروارید و سنگ‌های درخشان تزیین شده بود. واقعاً کفش‌های عروس باید اینجوری باشن که وقتی عروس باهاشون قدم برمی‌داره، همه چشما به سمتش برگرده. ما یه دوری زدیم و دیدیم که مدل‌های مختلفی وجود دارن، بعضیاشون پاشنه‌های بلند و باریک دارن، بعضیاشون هم پاشنه‌های پهن‌تر و راحت‌تر. به هر حال، زیباترین کفش عروس اونیه که هم ظاهر شیک و هم راحتی داشته باشه.

کفش عروس پاشنه بلند زیبا

****

عکس کفش پاشنه بلند

****

عکس کفش پاشنه بلند عروس

حالا بریم سراغ راحتی کفش عروس. راستش وقتی کفش عروس می‌خری، باید حتماً راحتی رو در نظر بگیری. بعضی از این کفش‌های عروس پاشنه بلند اونقدر زیبا هستن که آدم دلش می‌خواد یه جفت ازشون بخره و بذاره توی ویترین خونه‌اش! ولی خب باید واقع‌بین باشیم، عروس قراره کل شب رو با این کفش‌ها برقصه، پس راحتی هم خیلی مهمه. برای همین ما یه سری کفش عروس راحت هم دیدیم که پاشنه‌های کمتری داشتن یا لژدار بودن. این کفش‌ها واقعاً برای عروسا مناسب‌ترن چون همون قدر که خوشگل هستن، راحت هم هستن و عروس می‌تونه با خیال راحت توی مجلس برقصه و لذت ببره.

کفش عروس پاشنه بلند خاص

****

کفش عروس پاشنه بلند خوشگل

****

عکس کفش پاشنه بلند عروس جدید

یه مدل دیگه که حسابی به چشم می‌اومد کفش عروس لژدار بود. این کفش‌ها یه جوری طراحی شدن که همون شیکی و زیبایی کفش‌های پاشنه بلند رو دارن ولی پاشنه‌شون یکم پهن‌تر و پایدارتره. اینجوری هم قد آدم بلندتر می‌شه و هم راحت‌تر می‌تونی توش راه بری و برقصی. دوست من از این مدل‌ها خیلی خوشش اومد چون واقعاً هم زیبا بودن و هم یه حالت اسپرت‌تر داشتن که راحت‌تر می‌شد توشون حرکت کرد. این مدل‌ها واقعاً گزینه‌های خوبی برای عروسا هستن که می‌خوان هم شیک باشن و هم راحت.

کفش عروس پاشنه بلند

****

کفش عروس پاشنه بلند جدید

****

کفش عروس پاشنه بلند

کفش عقد عروس هم داستان خودش رو داره. معمولاً کفش‌های عقد یه کم ساده‌تر و رسمی‌تر از کفش‌های عروسی هستن ولی این به این معنی نیست که نباید زیبا باشن. یه جفت کفش سفید ساده ولی شیک می‌تونه گزینه‌ی خوبی باشه برای مراسم عقد. ما چند تا کفش دیدیم که خیلی ظریف و ساده بودن ولی توی ظرافت‌شون یه نوع شیکی خاصی داشتن که دوست من خیلی ازشون خوشش اومد. کفش‌های عقد باید طوری باشن که هم مناسب مراسم رسمی باشن و هم راحتی لازم رو داشته باشن.

کفش عروس پاشنه بلند سفید

****

زیباترین کفش عروس

****

همچنین بخوانید:  مدل کتونی ساق دار؛ کیفیت و زیبایی این مدل ها همه رو راضی میکنه
آخرین بروز رسانی در : جمعه 25 خرداد 1403

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.