مدل میکروبلیدینگ ابرو جدید و طبیعی + مناسب صورت گرد و کشیده

مدل میکروبلیدینگ ابرو

مدل میکروبلیدینگ ابرو فیبروز

ابرو ها از اجزای مهم در زیبایی چهره و چشم ها خصوصا برای بانوان هستند. اغلب خانم ها به دنبال داشتن ابروهایی پهن، پر و مرتب برای داشتن صورتی زیباتر و کامل تر هستند. امروزه راه ها و روش های زیادی برای داشتن ابرو هایی با فرم دلخواه به وجود آمده اند، یکی از این راه های کاربردی و بسیار موثر میکروبلیدینگ است. ما در این مطلب به منظور آشنایی بیشتر شما آلبومی از انواع مدل میکروبلیدینگ ابرو آماده کرده ایم. برای بررسی این مدل ها با ما همراه شوید.

مدل ابرو میکروبلیدینگ پهن

اولین تصویر مربوط به یک مدل میکروبلیدینگ ابرو به شکلی کاملا نچرال و طبیعی است. این مدل به شکلی کاملا ماهرانه با پر کردن بخش های خالی ابرو ها باعث زیباتر شدن آنها شده است.

مدل ابروی میکروبلیدینگ

اگر ابرو هایی پر اما با فرمی نا مرتب و غیر یکسال دارید نیز میکروبلیدینگ می تواند روشی کاربردی و مناسب برای بهتر کردن و زیبا تر شدن فرم چشم های شما باشد.

مدل میکروبلیدینگ ابرو پهن

در این مدل تمرکز بیشتر بر روی پر کردن قسمت تاج ابرو ها است. انجام شده به شکلی ماهرانه و فوق العاده دوست داشتنی مناسب برای خانم هایی با سلیقه شیک و به روز.

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت کشیده

اگر ابروهایی افتاده دارید و علاقه دارید فرم آنها را با شکلی کشیده تغییر دهید می توانید از روش میکروبلیدینگ استفاده کنید. یک مدل ابرو اصلاح شده با استفاده از میکرو برای لیف و کشیده شدن آنها.

مدل های میکروبلیدینگ ابرو

یک مدل میکروبلیدینگ ابرو فوق العاده دوست داشتنی و کاملا ماهرانه انجام شده برای پر کردن قسمت های خالی ابرو به منظور رفع نواقص موجود در آن.

مدل میکروبلیدینگ ابرو دخترانه

میکرو انجام شده با تمرکز در قسمت بالایی ابرو به منظور رفع نواقص موجود در آن و پهن تر نشان دادن ابرو ها.

عکس میکروبلیدینگ ابرو

امروزه از میکرو بلیدینگ به عنوان راهی برای مرتب کردن و اصلاح فرم ابرو ها استفاده میشود. یک مدل میکرو ابرو انجام شده برای رفع نواقص و مرتب شدن فرم ابرو ها.

میکرو ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه

نچرال و طبیعی بودن در انجام میکروبلیدینگ ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یک مدل میکروبلیدینگ انجام شده به شکلی کاملا طبیعی و نچرال برای پر تر شدن ابرو ها.

مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده

افرادی که ابرو های باریک و نازک دارند با استفاده از روش میکرو می توانند به سادگی به فرم دلخواه برای ابرو های خود برسند. میکرو انجام شده برای پر و پهن شدن ابرو ها.

انواع رنگ میکرو ابرو

یک مدل میکروبلیدینگ ابرو انجام شده بر روی ابرو های پهن برای پر شدن قسمت زیر دم ابرو. مناسب برای خانم هایی با فرم چهره گرد.

مدل ابرو میکرو اسپرت

شکستگی در ابرو ها باعث ایجاد یک بخش سفید و خالی در قسمت وسطی آنها میشود. برای حل این مشکل می توانید از روش میکرو استفاده کنید.

عکس میکرو ابرو قبل و بعد

اگر در اثر افزایش سن یا مصرف برخی از دارو ها دچار ریزش در ناحیه ابرو شده اید اصلا نگران نباشید می توانید از روش میکرو برای پرکردن قسمت های خالی ابرو های خود استفاده کنید.

مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

یک مدل میکرو انجام شده به شکلی کاملا طبیعی و ماهرانه برای کشیده تر و پر تر شدن ابرو ها. روشی مناسب برای دختر خانم های جوان.

 جدیدترین مدل ابرو میکرو

آخرین تصویر مربوط به یک مدل میکرو بلیدینگ ابرو فوق العاده جذاب است. در این مدل برای مرتب شدن و رفع نواقص ابرو ها از روش میکرو استفاده شده است.

همچنین بخوانید:  روش های کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی، مزایا و معایب
آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 7 شهریور 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.