تصاویر ۱۰ مدل ناخن پاییزی شیک جدید را ببینید + طرح ناخن پاییزی ساده و مینیمال

مدل ناخن پاییزی شیک

 طرح ناخن پاییزی مینیمال دید

امروزه اغلب خانم ها از ناخن های دیزاین شده و مرتب به شکل گسترده ای استقبال میکنند. خانم های امروزی از راه هایی مثل لمینت، ژلیش و کاشت برای دیزاین ناخن های خود استاده میکنند و با استفاده از طراحی های مختلف آنها را تزیین میکنند. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل ناخن پاییزی شیک را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

طرح ناخن پاییزی ۲۰۲۲

اولین تصویر مربوط به یک مدل ناخن پاییزی شیک تهیه شده به صورت بلند و گرد است. این ناخن ها با لاک نارنجی ساده و پلنگی همراه لاک نقره ای شاین و فرنچ تزیین شده.

طرح ناخن پاییزی ساده

ناخن زنانه تهیه شده به صورت بلند و مربعی شکل تزیین شده با لاک ساده به رنگ نارنجی و دیزاین های پاییزی بسیار دوست داشتنی. انتخابی عالی برای خانم های خوش سلیقه.

طرح ناخن پاییزی جدید

اگر از طرفداران ناخن هایی با دیزاین و استایل های شیک هستید این مدل انتخابی عالی برای شما خواهد بود. ناخن کوتاه و مربعی تزیین شده با لاک ساده و لنز ناخن به صورت برگ.

طرح ناخن پاییزی ۱۴۰۱

ناخنی بسیار شیک تهیه شده با دیزاین پاییزی به رنگ نارنجی و کرمی در کنار هم. این ناخن بلند و مربعی به صورت رنچ و لاک ساده در کنار دیزاین لنز تزیین شده.

طرح ناخن پاییزی ۲۰۲۱

تصویر مربوط به یک مدل دیزاین ناخن بسیار شیک به صورت بلند با نوک تیز به شکل لاک ساده و لنز ناخن در کنار هم است. انتخابی عالی برای خانم های خوش استایل.

لاک پاییزی ساده

ناخن های بلند و مربعی تهیه شده از ترکیب رنگ کرمی و نارنجی به صورت آمبره با دیزاین لنز ناخن به شکل برگ بر روی یکی از ناخن ها. مناسب برای فصل پاییز.

مدل ناخن جدید

ناخنی با دیزاین پاییزی بسیار جذاب و فوق العاده خاص و دوست داشتنی تهیه شده به صورت کوتاه و گرد به شکل مات با دیزاین طراحی روباه و بلوط در کنار لاک ساده.

مدل ناخن شیک

یکی از ساده ترین و در عین حال شیک ترین دیزاین های ناخن پاییزی مربوط به این تصویر است. تهیه شده به صورت کوتاه و مربعی از لاک ساده نارنجی در کنار طراحی برگ بر روی یکی از ناخن ها.

مدل ناخن خاص

آخرین تصویر مربوط به یک دیزاین ناخن پاییزی تهیه شده به صورت بلند و مربعی با لاک های ساده به صورت ترکیبی از رنگ های فصل پاییز.

همچنین بخوانید:  مدل ناخن آینه ای؛ جدیدترین مدل های ناخن برای سال 2024
آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 15 آبان 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.