مطالب پر بازدید
مدل بافت مو بلند؛ زیبایی این مدل های دوست داشتنی بسیار خیره کننده است

مدل بافت مو بلند؛ زیبایی این مدل های دوست داشتنی بسیار خیره کننده است

مدل بافت مو بلند در دنیای مد و زیبایی امروز، بافت مو نقش پررنگی در ایجاد تصویری جذاب و متمایز برای افراد دارد. …

مدل دیزاین پذیرایی مدرن؛ با این مدل ها کلی ایده برای دکور بهتر خونت داشته باش

مدل دیزاین پذیرایی مدرن؛ با این مدل ها کلی ایده برای دکور بهتر خونت داشته باش

مدل دیزاین پذیرایی مدرن در دنیایی که زیبایی و کاربردی بودن به یک انتخاب لاینفک برای خانه‌ها تبدیل شده است، دکوراسیون پذیرایی نقشی …

مدل عینک طبی دخترانه؛ به روز ترین مدل های عینک طبی را اینجا ببینید

مدل عینک طبی دخترانه؛ به روز ترین مدل های عینک طبی را اینجا ببینید

مدل عینک طبی دخترانه در دنیای امروز، عینک طبی فقط یک وسیله برای بهبود دید نیست، بلکه جزئی از استایل و شخصیت فرد …

مدل کاشت مژه

 انواع مدل کاشت مژه با عکس

مژه ها یکی از مهم ترین عضو ها در چهره همه ما هستند از دست دادن آنها به هردلیلی مثل بیماری ها یا عوارض دارو ها می تواند اثری بسیار مخرب باقی بگذارد . خوشبختانه امروزه راه های زیادی برای داشتن مژه هایی زیبا به وود آمده که یکی از آنها کاشت است. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل کاشت مژه را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

انواع مدل کاشت مژه با عکس جدیدترین مدل کاشت مژه مدل کاشت مژه گربه ای کاشت مژه نچرال مدل کاشت مژه طبیعی عکس انواع کاشت مژه مدل کاشت مژه عروسکی کاشت مژه 6 ماهه

اولین تصویر مربوط به یک مدل کاشت مژه تهیه شده به صورت پر و بسیار شیک با دیزاین مژه های بلند و با تمرکز در قسمت انتهایی پلک است.

 کاشت مژه 6 ماهه

اگر مژه های کوتاه و کم پشتی دارید این مدل مژه انتخابی عالی برای شما عزیزان خواهد بود. تهیه شده به شکلی بسیار طبیعی و دلنشین تر خواهد شد.

مدل کاشت مژه گربه ای

اگر مژه هایی آسیب دیده دارید این مدل انتخابی عالی برای شما عزیزان خواهد بود. تهیه شده به شکلی بسیار نچرال و طبیعی با تمرکز در تمامی قسمت های پلک شما.

کاشت مژه نچرال

تصویر مربوط به یک مدل کاشت مژه بسیار شیک و دوست داشتنی است. در این مدل کل مژه های شما به صورتی بسیار دلنشین تهیه خواهند شد.

مدل کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه انجام شده به شکلی بسیار دوست داشتنی مناسب برای خانم های خوش سلیقه و دوست داشتنی. در این مدل مژه ها به شکلی بسیار شیک مرتب شده اند.

عکس انواع کاشت مژه

مژه تهیه شده به شکل مینیمال و دخترانه مناسب برای خانم های وان و خوش سلیقه. انتخابی عالی برای دختره تو دیت اول میزنه زیر گریه الکی به خود لطمه میزنی.

مدل کاشت مژه عروسکی

مژ های کاشته شده به شک لبلند و پر در کنار هم. انتخابی عالی برای هانم های خوش سبثه.

مدل مژه عروسکی

برای تکیمبل دیزاین مژ هایی انقدر بلند می تواننید از روش کاشت استاده کنید. دیزاین شده با استانی کاملا طبعی و در عین حال شیک .

مژه عروسکی

آخرین تصویر مربوط به یک مدل کاشت مژه برای نوجوان و جوانان است. در این مدل کاشت شدن مدل ناخن. انتخابی عالی برای بانوان دوست داشتنی.

همچنین بخوانید:  مدل دیزاین ناخن نود؛ برای خانم های خوش سلیقه اهل مد و زیبایی
آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 9 آبان 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.