تصاویر ۱۰ مدل شومیز ساده و شیک حریر دخترانه را ببینید + مدل شومیز ساده بلند

مدل شومیز ساده و شیک

 مدل شومیز بلند خانگی

شومیز ها همیشه نقشی پررنگ در استایل های همه بانوان دارند. از این لباس در تمامی استایل ها استفاده میشود. این لباس های کاربردی و البته بسیار شیک با تنوع و گستردگی بسیار زیادی تهیه شده و در دسترس شما با هر نوع سلیقه و استایلی قرار دارند. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل شومیز ساده زنانه را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

مدل شومیز زنانه ترک

اولین تصویر مربوط به یک مدل شومیز ساده زنانه تهیه شده به رنگ مشکی است. این شومیز تهیه شده از پارچه حریر با آستین های مچی و یقه هفتی دیزاین شده. ست شده با شلوار پارچه ای.

مدل شومیز جدید اینستا

شومیز زنانه بسیار شیک مناسب برای خانم هایی با سلیقه ساده و در عین حال شیک به رنگ کرمی از پارچه گیپور کرمی ست شده با شلوار لی به رنگ آبی روشن و کی دستی چرمی مشکی.

مدل شومیز ساده بلند

این شومیز دوست داشتنی به شکلی ساده دیزاین شده و برای انواع استایل های شما مناسب خواهد بود. تهیه شده از پارچه کرپ به رنگ سفید و مشکی به صورت جلو بسته با آستین های مچی.

زیباترین مدل شومیز حریر

شومیز زنانه تهیه شده از پاچه ساتن بنفش و طرحدار در کنار هم مناسب برای خانم های خوش سلیقه و دوست داشتنی.

مدل شومیز بلند مجلسی

تصویر مربوط به یک مدل شومیز مشکی رنگ تهیه شده از شاین مشکی رنگ با آستین هایی همراه کش در قسمت مچ. ست شده با شلوار لی آبی روشن.

مدل شومیز ساده ابروبادی

یک شومیز برای خانم هایی با سلیقه ساده و در عین حال جذاب تهیه شده از گیپور مشکی همراه با آستری در کنار دیزاین مروارید ها مشکی رنگ.

مدل شومیز بلند خانگی مدل شومیز زنانه ترک مدل شومیز جدید ۱۴۰۲ مدل شومیز جدید اینستا مدل شومیز ساده بلند زیباترین مدل شومیز حریر مدل شومیز ساده ابروبادی مدل شومیز بلند مجلسی

مدل شومیز مشکی رسمی ست با شلوار جین

مدل شومیز ساده

شومیز مجلسی وبیرونی مینیمال با رنگ های بیسیک و ساده

 شومیز ساده ابروبادی

آخرین تصویر مربوط به شومیز ساده و شیک دخترانه تهیه شده از نخ به رنگ سبز سید و کرمی در کنار شلوار لی به رنگ آبی روشن. مناسب برای خانم های شیک پوش.

همچنین بخوانید:  مدل شومیز مجلسی جلو بسته؛ با این مدل ها خیره کننده باشید
آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 9 آبان 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.