مدل طراحی ناخن پا تابستانی و فانتزی + مدل های شیک و باکلاس

مدل طراحی ناخن پا

مدل طراحی ناخن پا پاییزی

داشتن ناخن های مرتب تاثیر زیادی در حفظ زیبایی و بهداشت تاثیر بسیار زیادی دارد. ناخن ها پا به اندازه ناخن های دست و حتی بیشتر نیاز به رسیدگی دارند، زیرا پا قلب دوم ما است و باید در حفظ بهداشت و سلامت آن نهایت دقت را داشته باشیم. ناخن های زیبا خصوصا در فصل تابستان که استفاده از صندل ها رواج بیشتری دارند می تواند تاثیر زیادی در بهتر شدن استایل شما داشته باشد. ما در این مطلب به بررسی انواع مدل طراحی ناخن پا تابستانی میپردازیم. برای آشنایی با مدل های ناخن پا جذاب و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

مدل طرح ناخن پا پاییزه

اولین تصویر مربوط به یک مدل طراحی ناخن پا تابستانی بسیار جذاب با دیزاین لاک مشکی و ورقه ها شاین رنگی است.

مدل طرح ناخن پا

یکی از جذاب ترین دیزاین های ناخن به رنگ نارنجی با طراحی پلنگی بر روی یکی از ناخن ها. این مدل طراحی براس فصل تابستان مناسب و کاربردی خواهد بود.

مدل طراحی ناخن پا پاییزی

لاک های شاین همیشه محبوبیت بسیار زیادی دارند این لاک در عین سادگی زیبایی بسیاری با خود به همراه دارد. لاک ناخن شاین نقره ای رنگ در کنار دیزاین ناخن چشم نظر بر روی یکی از ناخن ها.

مدل طراحی ناخن پا پاییزه

یکی از جذاب ترین و شیک ترین مدل های طراحی ناخن مربوط به این تصویر است. لاک ناخن یاسی ساده در کنار دیزاین ناخن گل بر روی ناخن انگشت بزرگ.

مدل طراحی ناخن پا جدید

از لاک سفید برای روشن تر نشان دادن پوست خود استفاده کنید. یک مدل دیزاین ناخن پا پربعی به رنگ سفید و لاک شاین نقره ای.

مدل طراحی ناخن پا پاییزی

این دیزاین جذاب می تواند به شما برای داشتن استایلی تابستانی و جذاب کمک کند. لاک ناخن نارنجی مات ساده در کنار طراحی با لاک های تابستانی بر روی ناخن انگشت بزرگ.

طراحی ناخن پا با نگین

ترکیب لاک شاین نقره ای در کنار لاک آبی باعث ایجاد این استایل ناخن تابستانی بسیار جذاب شده. انتخابی مناسب برای خانم های با سلیقه و با کلاس.

طرح ناخن پا مشکی

دیزاین ناخن استفاده شده بر روی ناخن های دست و پا به شکل ست با استفاده از لاک صورتی ساده و طراحی سنگ مانند بر روی تعدادی از ناخن ها.

طراحی ناخن پا ۲۰۲۳

تصویر مربوط به یک مدل دیزاین ناخن پا تابستانی ایجاد شده با اتفاده از لاک آبی شاین در کنار لاک مشکی است. از این دیزاین جذاب برای تکمیل کردن استایل های تابستانی خود استفاده کنید.

لاک ناخن پا قرمز

از شیک ترین دیزاین های ناخن موجود می تواند به این مدل اشاره کرد. مدل طراحی ناخن پا تابستانی به شکل فرنچ و لاک سفید ساده در کنار استفاده از نگین.

طراحی ناخن پا تابستانی

لاک سفید استفاده شده در کنار لاک شاین آبی این استایل جذاب و تابستانی را ایجاد کرده. مدلی فوق العاده خاص و دوست داشتنی.

طراحی ناخن پا ۲۰۲۲

طراحی ناخن تابستانی مناسب برای دست و پا با استفاده از ترکیب رنگی سفید و نارنجی به شکل فرنچ. مناسب برای خانم های خوش سلیقه و خوش استایل.

طراحی ناخن پا فانتزی

یک مدل طراحی ناخن پا به شکل فانتزی مناسب برای فصل تابستان به رنگ صورتی با دیزاین گربه طراحی شده بر روی ناخن ها.

 طراحی ناخن پا ساده و شیک

آخرین تصویر مربوط به یک مدل طراحی ناخن پا تابستانی به شکلی کاملا جذاب شامل لاک سورمه ای ساده و دیزاین لاک سفید در کناره ورقه های شاین مانند.

همچنین بخوانید:  تصاویر کاشت ناخن ترند دخترانه؛ ایده های جذاب برای کاشت ناخن رو حتما ببینید
آخرین بروز رسانی در : شنبه 11 شهریور 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.