مدل لباس مجلسی مادر عروس برای تالار + مدل گیپور شیک

مدل لباس مجلسی مادر عروس

مدل لباس مجلسی مادر عروس خارجی

در زمان برگذاری مراسم ازدواج یکی از اصلی ترین اقوام مادر عروس است، به همین دلیل باید لباس مادر عروس با دقت و ظرافت بسیار بالایی انتخاب شود. البته جای نگرانی نیست، امروزه با افزایش تنوع بین لباس های مجلسی انتخاب تا حد زیادی برای افراد آسان تر شده زیرا همه افراد به سادگی می توانند لباسی مطابق با سلیقه خود پیدا کنند. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل لباس مجلسی مادر عروس را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی بیشتر این مدل ها با ما همراه شوید.

مدل لباس مجلسی مادر عروس چاق

مدل پیراهن مجلسی مادر عروس به رنگ طوسی با دامن کلوش و آستین ها پف دار. دیزاین این لباس با یک چاک در قسمت کناری دامن تکمیل شده.همراه با تزیین مروارید دوزی.

مدل های لباس مجلسی مادر عروس

یک مدل لباس مجلسی مادر عروس به شکل پیراهن بلند و سبز رنگ با پایین تنه کلوش و بالاتنه گیپور با آستین های بلند.

مدل لباس مجلسی مادر عروس جدید

زیبایی و جذابیت خاص این لباس نگاهای زیادی را به شما خیره میکند. پیراهن مجلسی مادر عروس به رنگ سبز با دامن کلوش و تزیین سنگ دوزی در قسمت یقه و یکی از آستین ها.

مدل لباس مجلسی مادر عروس خارجی

پیراهن بلند تهیه شده از پارچه منجوق دوزی شده با زمینه مشکی و منجوق های نقره ای رنگ. به شکل آستین بلند و با طراحی و دوخت بسیار شیک و ساده.

مدل لباس مجلسی مادر عروس چاق

پیراهن سبز رنگ تهیه شده از پارچه ساتن سبز به عنوان آستری و یک حریر منجوق دوزی شده بر روی پارچه آستین. این مدل لباس آستین بلند است و با یک چاک در قسمت کناری دیده میشود.

مدل لباس مجلسی مادر عروس و داماد

عکس مربوط به پیراهن مجلسی تهیه شده از پارچه طرحدار گل گلی با دامن مشکی ساده است. یک لباس مجلسی مناسب برای مادر روس.

عکس مادر عروس

مدل لباس مجلسی مادر عروس دوخته شده به شکل آستین بلند با دامن کلوش از پارچه گیپور طرح دار . انتخابی مناسب برای خانم های شیک پوش و خوش سلیقه.

لباس مجلسی مادر شوهر

خانم هایی با سلیقه امروزی و شیک میتوانند از این لباس مجلسی استفاده کنند. پیراهن ساتن بلند با دامن کلوش و یقه باز هفتی شکل.

قیمت لباس مجلسی برای مادر عروس

ترکیبی از پارچه گیپور منجوق دوزی شده و کرپ سبز رنگ باعث ایجاد این مدل لباس مجلسی بسیار جذاب شده است. پیراهن آستین بلند با یقه دلبری.

لباس مجلسی گیپور مادر داماد

کت و دامن زنانه آبی رنگ مناسب برای خانم هایی با اندام چاق و توپر. دامن با دیزاین چاک و تکه دوزی های گیپور در کتار کت آستین بلند با آستین ها گیپور دیده میشود.

مدل لباس مادر عروس 2023

پیراهن مشکی مجلسی مناسب برای مادر عروس با آستین های بلند و دیزاین منجوق دوزی به شکل گل در قسمت یقه لباس.

لباس مجلسی مادر عروس اینستاگرام

پیراهن طوسی با دنباله کوتاه تهیه شده از پارچه کرپ و حریر منجوق دوزی شده در کنار هم. این مدل لباس مجلسی باعث زیبایی و جذابیت استایل شما تا حد زیادی خواهد شد.

لباس مجلسی مادر عروس سایز بزرگ

پیراهن سبز مجلسی دوخته شده از پارچه حریر با دامن کلوش و آستین های کوتاه مناسب برای خانم هایی با اندام تپل و چاق برای شرکت در مجالس مختلف.

 لباس مادر عروس در تالار

تصویر آخر مربوط به یک مدل لباس مجلسی مادر عروس است. این پیراهن آستین بلند از پارچه گیپور دوخته شده و با استفاده از پارچه ساتن در قسمت یقه و کنار لباس دیزاین شده.

همچنین بخوانید:  مدل لباس کوتاه مهمانی اروپایی؛ با این لباس ها تو دورهمیا و مهمونیای خونوادگی بدرخشید
آخرین بروز رسانی در : شنبه 14 مرداد 1402

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله مودز و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.